Nové survival hře Playerunknown's Battlegrounds se v prodejích nadmíru daří

Battlegrounds.png
Je to už nějaký ten týden, co jsem Vám zcela novou multiplayerovou survival hru Playerunknown's Battlegrounds představovali, že její oblíbenost stoupá bylo jednoznačně vidět také ve statistikách například na Twitchi. Teď se její tvůrce pochlubil a prozradil, jak si daří v prodejích.
Možná Vám novinka, která je teprve pár dní přijde jako další DAYZ hra, není tomu tak, na hře pracuje snad pouze jeden člověk (má občas nějakou výpomoc), který dokázal vytvořit takový svět, jako DAYZ či H1Z1 za pár let. Její autor s nickem Playerunknown se této kategorii věnuje už dlouho, do několika her totiž mód Last-Man-Standing už udělal, chtěl však něco vlastního. A to se mu podařilo nadmíru, hra se umístila na třetím místě na Steamu, což je obrovský úspěch a v jednu chvíli se ve hře pohybuje i 72.000 hráčů najednou. Za necelých 14 dní se dokázalo prodat 1 milión kusů, což je na takovou hru a malé studio naprostým snem. A prodeje samozřejmě nekončí, podpora hry pokračuje a hráče čeká ještě dlouhá zábava.

#Playerunknown Battlegrounds Vás pošle společně s dalšími 100 lidmi na ostrov, vyskočíte z letadla a co nejdříve se pokusíte nalootovat, jde Vám však o život, hráči po Vás půjdou a mapa se pomalu bude zmenšovat. Každých pár minut se okruh celkové mapy 8×8 Km² zmenší, pokud zůstanete za hranicemi, budete pomalu umírat, až nakonec umřete. 

Hra je k dispozici pouze na Steamu v early access za 30€
top.png10.04.2017 19:50:06
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one