Nové screeny ze State of Decay 2 + nové info

State of Decay 2.png
State of Decay 2 mělo debutové záběry a oznámění během letošní E3 2016. O hře jsme se toho moc nedozvěděli, každopádně víme, co asi čekat díky pvnímu, skvělému dílu. Dnes tu máme doposud neviděné screenshoty a že vypadají velmi dobře + nějaké nové info.
#State of Deacy 2 vypadá na prvních screenech velmi dobře. Oznamovací trailer toho zrovna moc neřekl, z obrázků už toho ale lze vyčíst více. Hra si opět nebude hrát na nějakou realistickou adventuru, hlavní věcí bude opět příběh a možnosti ve světě. Podařilo se nám zjistit, že svět ve hře bude propojený online, neznamená to, že potkáte jiné hráče, spojit se však můžete až se 3 dalšími hráči, kteří nebudou chtít hrát sami popřípadě budou chtít pomoc. O pomoc si můžete zažádat hráče tím, že rozsvítíte červenou světlici, hra by měla nějak zaznamenat, že žádáte o pomoc, pak by se jednoduše mohli lidé, bez nějakého načítání připojit a pomoci Vám.

Novinek ale s druhým dílem přijde více, jednička rozhodně měla potencial stát se mnohem lepší hrou, nedostatečné zkušenosti a málo času zapříčilo spousty bugů a nedodělků, což byla obrovská škoda, State of Decay mělo slušně nakročeno. Dočkáme se lepšího a většího craftingu, budování bunkrů o velikosti až malé vesničky a potkáme spousty zajímavých postav.

Druhý díl byl oznámený pro Windows 10 a Xbox One.
new-screenshots-1-min.jpeg
new-screenshots-2-min (1).jpeg
new-screenshots-3-min.jpeg
new-screenshots-5-min.jpeg
new-screenshots-7-min.jpeg
new-screenshots-8-min.jpeg
new-wallpapers-sod2-concept-1.jpg
new-screenshots-4-min.jpeg
State of Decay 2 vychází v průběhu roku 201717.06.2016 12:20:55
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one