Nové screeny z hororu The Evil Within, tentokrát hlavní hrdina

tew.png
Není to tak dlouho, co Bethesda ohalila svůj nový projekt zvaný The Evil Within. Půjde o survival horor. Ukázali jsme Vám první screeny ze hry, včera zveřejnili další screen jedné z netvorů a dnes tu máme další obrázky, tentokrát hlavního hrdiny.


Když se na to tak podíváme, survival horor je oznámen pomalu každý měsíc. Vzpomeňte si, když oznámili horor Dead Space 3, těšili jste se na to pravé hororové a nakonec z toho byla jen "snaha vylekat Vás dost marně". Opět to připomínalo akční TPS střílečku někde ve vesmíru.

Ostatně každý oznámený survival horor skončí tak, že je zkrátka temný s dobrou hudbou kolem, ale skončí jako akční střílečka. Je samozřejmé, že se v SURVIVAL hororu musíte nějak bránit, ale teda vystřílet 100 kulek za minutu není tak "hororové". Dobře se stím popral například horor Outlast, v kterém nevystřelíme ani jednou a vypadá to zatím na nejlepší hororový titul všech dob a to od zcela nového studia RedBarrels. The Evil Within připomíná hodně hodně Sillent Hill, tak doufáme, že jen připomíná.

Teď už se můžete podívat na nové 3 obrázky hlavního hrdiny - je to detektiv.
2.jpg
1.jpg
3.jpg
28.04.2013 15:43:27
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one