Nové informace ohledně Far Cry 3

far cry 3.png
Na svět přišly další skvělé zpráva ohledně třetího vydání Far Cry 3. Dozvěděli jsme se něco o ostrově, na kterém budem, co nám výrobce připravil nového od minulého vydání a další.


Je pár měsíců před vydáním a máme tady další informace. Co nás bude čekat v dalším díle čtěte v rozepsaném článku níže.

Minulý díl, zbraně a prášky.....
Jestli si dobře vzpomínáte, zbraně které jsme našli, nebo sebrali po nepřátelích jsme museli opravit, nebo kontrolovat stav. Jak již dobře víte, zbraně rezly a jejich stav se celkem rychle měnil až třeba konec bouchla v ruce - nepříjemné.  Tohle všechno + braní prášků proti malárii bude zcela pryč.


Oheň a jeho chování.....
Far Cry 2 nastavil oheň celkem reálně a pokud chytlo pole, oheň se šířil dále a dále. Nakonec třeba chytlo křoví nebo strom, co je ale už nepochopitelné, suchá tráva se sama uhasila po několika minutách někdy i sekundách. Tohle vše by v novém díle mělo být včetně (ne tak lehce uhaslého ohně).


Chatrče, stany, mrtvoly.....
Na tropickém ostrově uvidíte desítky těchto chat ze dřeva nebo stanů. Je samozřejmé, že když hodíte granát do stanu nebo takové chatky, rozsype se nebo zdemoluje. Nemusí to samozřejmě být jen granát. Vše co rozbijete nebo zabijete zůstává na svém místě i když odejdete a vrátít se zpět (to už by mělo být automatické v každé hře).


Tvorba vlastního ostrova.....
Poslední z dobrých zpráv je pro mně osobně ta nejlepší. Dostanete ostrov, který si budete moct vyzdobit jak sami budete chtít. Auta, stromy, chatrče a další jak jen budete chtít. Co se nepovedlo zjistit je, zdali si budeme moci rozestavit i nepřátele. To je zatím vše, snad přijdou i další super zprávy o třetím díle.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9646"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
14.07.2012 22:23:40
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one