Nové informace o Mass Effect 4 + datum vydání

mass effect 4.png
Mass Effect, jedna z nejoblíbenějších sérií vůbec čeká na v pořadí čtvrtý díl, o kterém toho zatím moc nevíme, neviděli jsme screenshoty ani žádné gameplay video. Dnes ale dorazila na internet zpráva, která přináší nové a hlavně, úplně čerstvé jak oficiální, tak neoficiální informace.
V polovině roku 2014 jsme Vám psali, že Mass Effect 4 je hotov téměř z poloviny, šlo o oficiální zprávu, kdy na hře v té době pracovalo pouze něco kolem 50 lidí. Teď, po vydání #Dragon Age: Inquisition se více jak 150 tvůrců hry přidalo k vývoji Mass Effect 4 a tak přichází masivní posun vývoje. 

Dozvěděli jsme se toho ale více, Mass Effect 4 prý předčí naprosto všechny minulé díly a to především svou velikostí, bude prý obrovský na hodně dlouhou dobu. To vše oficiálně, teď už ale něco z neoficiálního zdroje. Autor následující informace se jmenuje Shinobi602, už v minulosti informoval herní svět o nejrůznějších tajných informací, které v 90% opravdu byly pravdivé a tak můžeme říct, že jde o důvěryhodný zdroj. Shinobi602 tvrdí, že Mass Effect 4 vyjde v polovině roku 2016. 
Mass Effect 4 vychází v polovině roku 2016
20.01.2015 00:45:45
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one