Nové informace o Human Element + přibližný datum vydání

human element.jpg
V Březnu 2013 Crytek představil velkou novinku ze světa zombie apokalypsy. Jmenuje se Human Element a možná si ještě na něco malého vzpomínáte. Od té oznámení se ale o hře nikdo nezmínil ani větičkou. Teď, po dlouhých měsích vyšlo veřejně najevo, proč. Jsou v tom problémy, čtěte dále.
O hře toho zatím moc nevíme. Měl to být Free-to-play titul, který ale ve finále, jak se dnes ukázalo nebude zdarma, něco o hře si můžete přečíst z minulého článku. Může zato rozvázání spolupráce všech společností. Oznámil to vydavatel. Tím, že hra přestoupila do plnohodnotného titulu, museli bohužel být propuštěni nějací vývojáři. 

Důvod z přechodu z Free-to-play verze ale není pouze rozpad spolupráce, může za to rozhodnutí zakladatele Robotoki studia. Plnohodnotné hry mají podle něj větší a lepší jméno, hráči na hru koukají lépe a oni tak můžou využít vše, co plánovali zařadit do mikrotransakcí (to se nám líbí).

Robotoki tak našlo několik dalších lidí a nové studio, které na hře bude pokračovat. Vědí už také přibližný datum vydání. 
Human Element vychází koncem roku 201516.11.2014 11:42:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one