Nové detaily o Mafia 3 Vás potěší

Mafia 3.png
Game Informer prozradil další várku informací ohledně očekávané MAFIA 3. Myslím, že tyhle informace většinu z Vás určitě potěší. Mafia 3 sice bude navazovat, minimálně příběhem na Mafia 2, i tak bude mnoho změn - velmi příjemných změn.
Podle nových informací je jasné, že si tvůrci z Hangar 13 vzali mnoho inspirací z úspěšných her s otevřeným světem. Hra nabídne pokračování takové, jaké si uděláte, je tedy na Vás, jak příběh bude končit, výjimkou není ani finální mise - hra má tedy více než 2 konce. A jak už známe z mnoha jiných her, i tady budeme obsazovat/zabírat různá uzemí ve světě. A to by mohlo vypadat skvěle kvůli lidem, kteří se přidali do týmu Hangaru, jsou to ex-tvůrci například Tomb Raideru, Dead Space 2, Splinter Cell: Blacklist nebo zrušený projekt Star Wars: 1313

Od trojiky si tvůrci slibují velmi dobrý a rozpovídaný děj, který prý bude bavit každého, komu se líbili první dva díly mafie. Nečekat prý máme jedno město a konec, New Orleans je rozmístěno po částech, část mapy tedy bude za horami, druhá za lesem nebo za vodou. Ve všech těchto lokacích budou nejrůznější druhy gangů, které ale nevylezou, jen co Vás uvidí, musíte je nějakým způsobem vylákat ven, zneškodit a obsadit jejich místo. Ke každému takovému úkratu mohou vézt až 4 různé cesty, bude na Vás, jakou si vyberete.

Ve hře samozřejmě nečekejte mobil jako třeba v GTA (v té době nebyly), nebudem však zcela bez kontaktu, s sebou si vezmem vysílačku, kterou nám náš tým bude podávat nejrůznější informace o tom, co se kde děje a budou se snažit pomáhat. Není to ale jediná věc, kvůli které bude vysílačka ve hře posazena, díky vysílačce si například zavoláte o dovozce zbraní - prostě přijede auto, které obchoduje na černo se zbraněmi a náboji. Vysílačkou si dále můžete zavolat o pomoc snipera atd. O takovou pomoc si půjde říct ale také osobně, dokonce lze uplácet policii. 

Co se dalšího změní od minulých dílů? Vylepšovat půjde skill hlavního hrdiny Lincolna. Za určitý počet nějakých bodů si "něco" vylepšíte, tipujeme třeba více životů, rychlejší nabíjení nebo síla v osobním souboji. 

A jen takový bonbónek na konec, Mafia 3 již je na Steamu, každopádně tam stále chybí položka u české lokalizace. Nejsou tam ani titulky. Hlavně, že dalších 6 jazyků je již dávno potvrzeno.10.10.2015 19:36:18
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one