Nová proti-pirátská ochrana DENUVO Vám může zníčit paměť RAM

denuvo.jpg
Pravděpodobně jste už slyšeli o zcela nové verzi proti-pirástské (DRM) ochrany DENUVO, která zatím úspěšně chrání 3 vydané hry ze 3. Jenže jak se ukázalo, taková ochrana Vám může pěkně oddělat Vaší RAM nebo SSD disky. Více si o tom povíme v článku.
Vše zatím berte jako spekulaci. Ovšem pokročilý uživatelé počítačů se na DRM ochranu podívali pěkně z blízka a zjistili, že taková věc Vám může pěkně oddělat Vaše RAMky nebo SSD harddisky. 

Klasicky proti-pirástká DRM ochrana funguje tak, že mění určité kódy, který se zaplňují do Vaší RAM, jak jistě víte, nefungují tak dobře, jak výrobce a vydavatelé her chtějí, zatím každou ochranu se podařilo překonat a tak všechny doposud vydané DRM jen zatěžovaly zbytečně Vaše počítače. To už se ale nedá říct o #DENUVO. Tahle novinka zatím funguje bezchybně a velmi dobře brání cracknutí her jako #Lords of the Fallen, #FIFA 15 a nyní nově #Dragon Age: Inquisition. DENUVO funguje tak, že mění unikátní kódy, které na které jsou zatím všechny cracky krátké. DENUVO změní až 150.000 číselných kódů za jednu hodinu, což nadměrně zatěžuje paměť RAM, znamená to tedy, že pokud nemáte silné ramky, hry Vám taková ochrana akorát zpomalí a ještě k tomu Vám paměť může úplně odrovnat. 

Pokud si pustíte nový Dragon Age: Inquisition a budete jej hrát více jak 4 hodiny, riskujete pomalé, ale jisté níčení RAM popřípadě SSD disku, pokud hru na něm máte. To zatím zjistily první neoficiální informace. Co na to samotní tvůrci ochrany? Zatím radši asi nic. Více o DENUVO se dozvíte na oficiální stránce.21.11.2014 01:24:28
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one