Nová hra ve stylu GTA už brzy

saints row full.png
Na internetu se nedávno objevili nová videa. Na první pohled to vypadá jako další díl známé hry Grand Theft Auto (GTA). Bohužel gta to není, na to si ještě počkáme. Uživatelé youtube hru velmi chválí a píší že má GTA konkurenci, je to možné?
Nová hra, o které je řeč se jmenuje Saints Row: The Third. Nedávno se objevilo demo a samozřejmě stovky videí s gameplay obsahem. 

PODLE NÁS

Hra na první pohled nevypadá vůbec špatně. Připomíná hru GTA s jinou grafikou a jiným ovládáním. Po kousku zhlédnutí nového videa jsme jasně usoudili, že SR má rozhodně více možností co se týče osoby a gest. Graficky na HD videu nevypadá špatně, spíš velmi dobře, no pojdme dále.
images.jpg
NEPOCHOPITELNÉ

Jedny z věcí, které nám přijdou na hře dost divné a člověk se u nich zamyslí jsou následovné. Běžíte se zbraní po ulici a lidé na Vás s úsměvem koukají. Na chodníku před Vámi stojí 10 lidí, vy jednomu z nich skoro utrhnete hlavu a okolí? Jen kouká jakoby se nikde nic nedělo.
sr.png
POTĚŠILO NÁS

Určitě nás potěšila velká škála nabídek pro vašeho nebojácného hrdinu. Nebojuje stále stejně a střídá své bojové triky. Váš inventář si můžete otevřít klasicky při hře a nemusíte pausovat hru. Další co nás velmi potěšilo je stavba města. Máte tam značky, vedle strom, popelnici a všechny ty různé cetky okolo. 
Saints Row: The Third vychází již brzy na všechny oblíbení platformy - PC, XBOX 360  a PS3. Přesný datum však není jistý. 
SPITE TV - Gameplay

02.10.2011 15:34:15
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one