Nová hra od tvůrců Quantum Break bude v otevřeném světě

Remedy.png
Remedy studio, tvůrci zatím pouze dvou velkých her, Alan Wake a sci-fi Quantum Break nabídl první informaci ohledně jejich připravované hry, která bohužel nebude Alan Wake 2. Remedy se vůbec po prvé zkusí zapojit do onlinu a vůbec po prvé zkusí otevřený svět.
Remedy studio se proslavilo především svou první velkou hrou, kterou byla TPS singleplayerová hororvka #Alan Wake a později (nedavno vydané) #Quantum Break, které stejně tak bylo singleplayerové a lineární. O jejich další hře, na které už nějakou dobu víme, že pracují nevíme absolutně nic, tajně jsme však doufali, že by mohlo jít o pokračování spisovatele #Alan Wake 2.

Jak se teď ale ukázalo, nová hra od Remedy opravdu po prvé zkusí propojení s online světem, konkrétně s kooperací. A vůbec po prvé se dočkáme otevřeného světa. Hra zatím nese název Project 7 (P7), uvidíme, co z toho nakonec bude, každopádně nezapoměnili připomenout, že je pro ně příběh důležitou součástí hry a tak nemáme počítat stím, že vyjde za pár měsíců.29.12.2016 15:42:17
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one