Nová hra od Kojima Production se možná inspiruje Uncharted 4 a The Division

Kojima Production.png
Hideo Kojima trochu přiblížil to, kam směřuje vývoj jeho nových her s novým studiem Kojima Production. Interview exkluzivně získal Japonský herní magazín Weekly Famitsu. Kojima osobně řekl, že pod Sony je spokojený a jeho hru budou mít rádi fanoušci Uncharted a The Division.
Hideo Kojima, herní vývojářská legenda, která vytvořila ne jeden uníkátní kousek. Po odchodu nebo vyhazovu z Konami si založil vlastní studio Kojima Production. Ihned po založení studia oznámil, že pracuje na své první hře pro Sony (ta mu dává veškeré prostředky), je možné že půjde o exkluzivitu.

Až dnes Kojima prozradil Japonskému hernímu magazínu Famitsu.com své první plány a informace o nové hře. K oznámení prý zatím nedojde, je na to brzy, studio teprve vše připravuje. Každopádně prozradil, že potěší všechny fanoušky série #Tom Clancy's: The Division a #Uncharted. Ihned ovšem dodal, že nemusí jít o hru s otevřeným světem, my ale očekáváme, že se tak stane.

Kojima také prozradil, že by nemělo jít o hru pro #VR, ačkoliv se myslí, že virtuální realita je budoucnosti hraní. VR titulů se prý ale také dočkáme.10.05.2016 23:26:52
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one