Nintendo Switch půjde rozšířit až na 2 TB paměti díky novým microSD kartám

Nintendo Switch.png
Dost frustrovaně se cítili fanoušci Nintenda při představení konzole Switch, nikdo totiž nečekal, že konzole v roce 2017 nabídne paměť pouze 32 GB s možností přikoupit si karty navíc. 32 GB je opravdu málo, dobrou zprávou však je, že konzole podporuje nové karty až 2 TB. Jenže za cena?
Ne jen my, fanoušci především PC platformy, ale i fanoušci a majitelé minulých konzolí od Nintenda jsou zklamaní pamětí blížící se konzole #Switch. Aby totiž konzole v roce 2017 nabídla pouhých 32 GB paměti, to je opravdu málo. Při představení konzole sice Nintendo ukázalo, že konzole podporuje microSD karty, sami využívali 256 GB kartu, kterou dnes koupíme za přibližně za 3 až 4 tisíce korun, konzole se rázem stává tou nejdražší na trhu.

Pokud by však někomu nestačilo 256 GB, je tu možnost zakoupit si nové SD karty až o velikosti 2 TB, což už je pořádná nálož paměti, cena za takovou kartu je ale až za 7 tisíc korun. Takže pokud konzole bude na Českém trhu stát přibližně 8.500,- a budete si chtít přikoupit (jakože asi budete chtít) SD kartu, vyjde Vás klidně na 10.000,- a více. SD karty s pamětí 2 TB se začnou prodávat už brzy.

Níže se ještě můžete podívat na menu konzole Nintendo Switch.15.01.2017 11:16:09
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one