Next-gen verze GTA V dostane možnost přepnutí na pohled první osoby

GTA5.png
Stejně jako Vás, tak i zbytek hráčů na celém světě zajímá, jaké novinky přinese Rockstar do připravované next-gen verze Grand Theft Auto: V. Jeden z Administratorů na reakce odpovídal na oficiální stránce Rockstaru a napsal tam i právě tuto velmi zajímavou zprávu, pohled z první osoby?
Jak by Grand Theft Auto: V mohlo vypadat z pohledu první osoby už nějaký ten měsíc víme. Postaral se o to móder XBLToothPik, který na YouTube přidal video z právě pohledu první osoby. Mód se stal rázem hitem a stahovali jej hráči po celém světě, jen byl k dispozici pouze pro Xbox 360. Teď se ale nejspíše dočkáme oficiální podpory.

Jak už je zvykem, netrpělivý hráči spamují výrobce her a žádají informace, o Grand Theft Auto: V nemluvě. Rockstar ale konečně zareagoval a vypsal již připravované novinky. O těch už něco víme, viz minulý článek. Teď ale Rockstar přišel s dalším článek, kde napsal i jednu velmi zajímavou zprávu. 

Vaše postava dostane podporu "pohled první osoby" a k dispozici bude i v autech, kde uvidíte samozřejmě detailně vymodelovaný kokpit včetně tachometrů a vše světel, které do kabiny řidiče patří. My jsme to pro Vás stihli odscreenovat a je to dobře, odpověď o pohledu první osoby totiž hodně rychle z oficiálních stránek zmizela. Buď Administrator uveřejnil něco moc brzo, nebo o tom Rockstar stále přemýšlí, důkaz níže.
rockstar.png
21.09.2014 22:56:48
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one