Netflix expanduje do video her

Už se o tom několik možná měsíců spekuluje. Nyní to bylo oficiálně potvrzeno. Netflix zkusí novou kategorii, pustí se do her.

Článek  Středa - 21.7. 2021
Netflix.jpg
Společnost Netflix právě potvrdila už několik měsíců staré spekulace. Vyzkouší mimo seriálů a filmů také kategorii videoher. Jakým směrem se chystá vydat prozatím není jasné, veškeré plány a vývoj her je na samém začátku, nicméně jsou dvě možnosti.
 

Vlastní studio

Jelikož jde o světového giganta s obrovskými výdělky, je pravděpodobné, že si Netflix zařídí vlastní interní vývojářské studio. Náměty a zajímavé značky Netflix dávno má, teď už stačí pouze profíky, kteří vytvoří prvotřídní AAA projekt. 
 

Netflix jako vydavatel

Je zde druhá možnost, Netflix bude chtít vlastní "Game Pass", kam si pomalu nasbírá jednu hru za druhou podobně jako Microsoft. Popřípadě propůjčí své značky velkým společnostem jako je právě XBOX, Ubisoft, EA a další - ti by jim pořádný AAA projekt jistě vytvořily.


A jak to bude s předplatným? Podle dosavadních plánů, nám bude stačit již aktivní předplacený účet na Netflixu. Další informace se ale pravděpodobně dozvíme až za několik měsíců.
 Netflix
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
 
21.07.2021 15:39:29
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one