Nejnovější verze ochrany Denuvo, byla prolomena za pouhé 2 dny

Denuvo.png
Zdá se, že protipirátské ochraně Denuvo asi odzvonilo. Jak jistě už víte, doposud jediná grupa CPY dokázala DRM ochranu prolomit a to stále za kratší dobu. Nejnovější verze, jmenující se "v4" už ale měla být těžší oříšek. Bohužel ale nebyl, horor 2Dark byl cracknut za pár hodin.
Ochranu #Denuvo asi není třeba představovat. Asi jediná proti-pirátská ochrana, která kdy fungovala má své oficiální pokořitele. Už nějakou dobu jsou jimi skupina CPY, která dokázala prolomit ochranu snad u každé hry, ač to u některé trvalo klidně i rok, stejně se to nakonec podařilo.

Poslední měsíce se však CPY daří a každou hru cracknou do několika dnů. Novým strašákem od společnosti Denuvo však měla být nová verze, kterou pojmenovali "V4". Ta běží na trošku jiném systému, zatím co stará verze běžela na x64, nová už běží na x86. Ani ale to hru neochránilo, první hrou, která dostala nejnovější verzi v4 byla indie hororovka 2Darkm bohužel, vydržela ale pouze nějakých 40 hodin.

Otázka je nyní asi taková, co bude dál, má vůbec smysl využívat dále a platit za ochranu, která již nefunguje? Na to už reagovalo Denuvo stím, že už nebude jedna verze ochrany pro všechny hry, ale u každé hry se bude postupovat zvlášť. To už by pro CPY mohl být problém (na chvíli, což vývojářům stačí, údajně jsou vývojáři her spokojení i s prvním týdnem od vydání).

Další zkouškou bude #Sniper: Ghost Warrior 3, který též dostane nejnovější Denuvo V4.16.04.2017 23:56:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one