Nejnovější aktualizace Dota 2 nabídne spousty změn a nového hrdinu

dota2.png
Dnes 12. Prosince Valve vydalo aktualizaci 7.00, která přináší hned několik změn. Ty se týkají jak uživatelského rozhraní, tak změn ve hře, tam se změna dotkne napříkad talentů a statistik. S novou aktualizací dorazila také nová postava Monkey King.
Dlouho očekávaná aktualizace 7.00 pro #Dotu 2 je konečně tady. Oficiální stránky odhalily, co nového přináší a že toho není málo. Úprava se dotkla téměř všeho co ve hře najdeme, ať už to je uživatelské rozhraní či samotný gameplay. Nechybí ani noví hrdina Monkey King (král opic). 

Monkey King je silný na blízko, umí částečně čarovat a vyvolat si umí skupinku opic, která časově omezenou dobu bojuje po Vašem boku. Zároveň se umí dokonale krýt, umí se změnit ve věci kolem sebe, skvělé maskování!

Změny se dotkly také HUDu, například minimapu si můžete nastavit jak sami velkou chcete, stačí potáhnout myší. Sledovat nyní můžete i životy a manu Vašich spoluhráčů a to po stisknutí tlačítka ALT. Otevřit konečně můžeme i nastavení během hraní, není nutné opustit mapu, všimněte si nově ozubeného tlačítka nahoře vlevo. Více už na video níže, spousty dalších změn sledujte na ofiko stránce.
Omlouváme se lidem, kteří sledují mobilní verzi, může se jim stránka načíst chybně, chyba však je na straně Valve, kteří to způsobují videem. Doporučujeme tak se na videa podívat přes PC.

13.12.2016 00:29:08
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one