NÁVOD: Jak získat zpět ukradený účet ORIGIN

ORIGIN.png
Ahoj přítelé, už od roku 2012 se na internetu objevují různé zprávy Českých i Slovenských hráčů, že jim někdo ukradl nebo hacknul ORIGIN účet. Nám se bohužel 26.12. 2015 stalo to samé a tak jsme stím začali něco dělat. Tady je návod, jak svůj účet získat zpět.
Ukrást účet na ORIGINU se nezdá být nějak těžká věc, každý rok se mezi dalšími hráči objevují stovky Čechů a Slováků, jenže co dělat, když o účet přijedete? Někdy se Vám někdo snaží pouze změnit heslo nebo Vás žádá pro potvrzení hesla z fake účtu EA. Samozřejmě, tohle si dnes už lze lehce pohlídat, ale co se stalo nám v redakci 26.12. 2015, stím Vás musíme obeznámit.

Byl jsem online ve FIFA 16, kdy mě hra najednou odpojila, že nejsem připojen k internetu, ať se přihlásím. Jenže to už nešlo, někdo mi změnil email, heslo i dokonce snad nick ve hře. Můj účet tak nelze asi najít, každopádně jsme to začali ihned řešit. Heslo jsme měli dlouhé, někde malé někde velké písmeno i s číslicemi.

Celá akce musí začít, okamžitě jsme se vydali na stránky EA, kde jsme našli odkaz na helpdesk, tam je telefoní číslo na Českou podporu. Ta tam není bohužel non stop, najdete je pouze o všední dny od 12:00 do 21:00. Budou se Vás ptát na různé otázky, každopádně Vám řeknou, ať si ofotíte občanský průkaz, fakturu o koupi popřípadě ofocený CD KEY.

Číslo na českou podporu EA najdete zde.27.12.2015 11:53:47
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one