NÁVOD: Jak odemknout zbraně a vozidla v Battlefield 1

Battlefield 1.png
Stále častěji se od začátku spuštění BETA verze Battlefield 1 dostáváme ke zprávám především na Facebookovém profilu s dotazy, jak vlastně odemknout další zbraně či vozidla. Popravdě, DICE to udělali zbytečně složité, přesto je to po tomto návodu naprosto lehké.
BETA #Battlefield 1 už nějaký ten den běží, přesto si mnozí z Vás všimli, že ať už uděláte jakýkoliv rank, stále se neodemykají další zbraně či vozidla. DICE to udělali trochu složitější, přesto to má asi nějaký důvod. Každopádně jak odemknout další zbraně a vozidla pro určitou klasu?

Jděte na stránky www.battlefield.com, kde klikněte na karieru (career). Tam už otevřete Vás účet s rankem. Nyní se Vám ukázaly veškeré statistiky a detaily o Vás a vašem postupu napříč hrou. Nás však nyní zajímají zbraně a vozidla. Klikněte na LOADOUT (nahoře v pravo). Tady už to každý pochopí, nahoře máte zbraně, když popojedete níže, najdete vozidla. Ty můžete odemykat pomocí měny, kterou získáváte během hraní. 

Když už si nějakou tu zbraň koupíte, třeba nový sniper, naštěstí už nemusíte pokaždé přecházet na web battlefieldu, ve hře po rozkliknutí už budete mít na výběr ze všech věcí, které jste si odemkli.
bf.png05.09.2016 00:30:23
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one