NÁVOD: Jak nainstalovat a spustit The War Z

war z navod.png
Máme tu návod pro zombie hru War Z. Hra vyžaduje neustále připojení k internetu a vlastně má pouze multiplayer, proto SKIDROW vytvořilo emulator, který vlastně crackne hru a pustí Vás do hry. Instalace a postup není vůbec jednoduchý, proto čtěte pozorně.


» Návod pro Vás sepsal tým SPITE.cz
.
odd.png
Vítáme Vás u návodu jak vlastně rozjet hru War Z. Budeme rádi, když nebudete přeskakovat jednotlivé body a budete se řídit přesným postupem, který jsme Vám sepsali. Vyhnete se tak zbytečným zpráv o tom, jak něco nejde či to tam není a podobné oblíbené zprávy, děkujeme.
.
1 Krok
» Stažení hry...
První věc co musíte udělat, je samozřejmě stáhnout hru. To můžete udělat zde. Hra má pouze několik málo MB. Po stažení hry se řiďte dalším krokem.
odd.png
2 Krok
» Extrakce a aktualizace...
Po nainstalování hry přichází její příprava. Vše co jste stáhli Extrahujte pomocí programu jZip nebo WinRar. Až složka bude 100% extrahována, spusťte aplikaci - WarZlauncher.exe a vyčkejte, až se hra 100% aktualizuje.
odd.png
3 Krok
» Práce s emulatorem
Po úplné aktualizaci hry je na řadě emulator. Otevřete Emulator a složku crackněte. Složka by měla obsahovat tyto 3 soubory - WarZ.exe, WarZlauncher.exe a game.ini. Tyto 3 soubory vložte do složky WarZ, kde je extrahována hra.
odd.png
4 Krok
» Nyní se musíte dostat do souborů Hosts. 
Máte dvě možnosti, jak se do hosts dostat. Vypíšeme Vám obě varianty.

a) ( C:/ Windows / System32 / Drivers / etc"

nebo

b) Windows + R - tam napište ( "% windir% \ System32 \ Drivers \ etc" )
odd.png
5 Krok
» Přepsání vlastností hosts
Pravým tlačítkem klikněte na soubor hosts, klikněte na vlastnosti a odklikněte možnost Jen pro čtění. Nyní hosts změníme na Poznámkový blok. Teď si soubor hosts otevřeme a sjedeme uplně dolů. Tam vložíme tuto řádku

76.115.137.4 api1.thewarinc.com
odd.png
6 Krok
» Hra je připravena k hraní
Vše uložte, ujistěte se, že máte vše v pořádku a tak jak jsme Vám to zde napsali. Hru spustíte pomocí tlačítka Registration. 
odd.png
Poznámka: Pokud Vám hra stále nejde, museli jste někde udělat chybu. Například předčastá aktulizace nebo jiná maličkost může znamenat, že si zkrátka nezahrajete. Návod je odzkoušený a funkční na Windows 7 - 64 bit. Pokud budete mít nějaký problém, napište jej do komentáře.
.
21.12.2012 15:03:15
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one