Naughty Dog údajně dokončuje remake The Last of Us pro PS5

Studio Naughty Dog pracuje hned na několika hrách, podle insidera jde mimo jiné o remake prvního The Last of Us.

Článek  Čtvrtek - 6.1. 2022
The Last of Us.jpg
Zhruba v polovině dubna minulého roku oznámila agentura Bloomberg, že Naughty Dog pracuje minimálně na dvou hrách, z toho jeden z nich má představovat remake The Last of Us, které původně vyšlo v už v roce 2013 na PlayStation 4. Článek po asi měsíci potvrdil i důvěryhodný herní magazín GameReactor a doplnil jej o pár dalších informací. 

Nyní se Sony zúčastnila veletrhu CES, kde představila PlayStation VR 2, dvě eletrická auta + plány pro založení automobilky a oznámila novou VR hru ze světa Horizon. Během večera ale došlo i na informace ohledně vývoje dalších her, Neil Druckmann například prozradil, že studio Naughty Dog aktuálně připravuje hned několik projektů, nechtěl však ani naznačit, o jaké by mělo jít. 

Na to ale rychle zareagoval důvěryhodný insider Tom Henderson, který se snad ještě nespletl. Tom tvrdí, že jedním z projektů je remake původního The Last of Us z roku 2013 a údajně je těsně před dokončením, vyjít má v druhé polovině roku 2022 na PlayStation 5 (a co třeba PC verze?). Mezi dalšími projekty je údajně The Last of Us 2 Director's Cut a multiplayer pro The Last of Us 2.
 The Last of Us Remake
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
 
07.01.2022 10:18:32
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one