Na Windows 10 možná vyjde Forza, Gears of War 4 a další Xbox hry

Windows 10.png
Po velkém překvapení Quantum Break, které bylo oznámeno exkluzivně na Windows 10, se začíná mluvit také o dalších očekávaných hrách Xbox One, které by udájně mohly vyjít také na PC. Mluví se o Forza: Motosport 6 a Gears of War 4, v plánu je ale dalších několik het.
Ředitel Xbox One před několika dny řekl, že hry, které se objeví na konzoli Xbox One by rád viděl ZDARMA také na PC. Prý pokud si zakoupíte #Quantum Break na Xbox One, dostanete hru na PC zdarma přes Windows Store. Bylo to celkem překvapení, hra se objeví totiž exkluzivně tam, nikoliv na Steamu či jiném klientu.

Něco podobného se prý ale začíná řešit také ohledně exkluzivních her Forza: Motorsport 6, Gear sof War 4, #ReCore nebo neoznámené závody Forza 3. Všechny tyto hry by měly vyjít na PC, ovšem pouze na Windows Store. Nějakou dobu už víme, že například Fable: Legends vyjde také exkluzivně právě tam.

Skončí snad Microsoft s exkluzivním AAA obsahem pouze na Xbox One a začne je prodávat také na PC - #Windows 10 nebo jde o pouze pár her? To se dozvíme už brzy.15.02.2016 23:00:32
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one