Na VGX 2013 uvidíme první gameplay Quantum Break

quantum break.png
Říkáte si, co je Quantum Break? Podle redakce spite.cz asi nejlépe vypadající a nejzajímavější exkluzivní hra pro Xbox One. Nebude to jen tak nějaká hra, využije nejnovější technologie pro destrukci, vykreslování a chování všeho kolem nás. Mrkněte na videa a nové informace.
Quantum Break byl oznámen na události při officiálním odhalení konzole Xbox One. Quantum Break je od tvůrců #Alan Wake a #Max Payne - dvou velmi dobře hodnocených her.

Díky next-gen technologii může hra v plné síle využít prvky a možnosti, které jiná hra doposud neměla. To už trošku bylo vidět u prvního traileru Května, kdy loď projela mostem a realně vše praskalo a ohýbalo se. Tvůrci reagovali na to, zdali to není jen Trailerový trik - není.

Quantum Break prý poběží ve full HD na 60 snímcích za sekundu, což je přesně to, co chceme. V traileru můžete vidět střepy a další maličkosti, které jsou suprově vykresleny, bude to tak i ve hře? To se uvidí již brzy, 7.12. 2013 totiž začíná VGX 2013 a tam podle Geoffa Keighleyo uvidíme vůbec první záběry ze hry, těšíte se?

#Quantum Break vyjde někdy v roce 2014 pro Xbox One.
Tady ještě trailer z E3 2013

28.11.2013 13:40:53
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one