Na Twitch.tv přicházejí první negativní změny, uživatelé jsou naštvaní

twitch.png
Před několika týdny jsme Vás informovali o tom, že Google koupil giganta Twitch.tv. To, že stím přijdou také změny bylo více než jasné, ovšem změny nepřijdou v dobrém, ale pro uživatele a streamery spíše špatné, co všechno Google změní se můžete dočíst v článku.
Něco o prodeji Twitche Googlu se můžete dočíst v naší týden staré zprávě. Google jej koupil za velkou 1 miliardu dolarů. Teď ale zpět k hlavní zprávě. na Twitch přicházejí první velké změny, týkají se bohužel autorských práv, které Twitch tolik neřešil. To byla první věc, druhá se týká Vašich starších videí.

Autorská práva:
Jak jistě víte, Google začal tyto věci řešit už na svém hlavním videoportálu YouTube.com. Tam když nahrajete video, které obsahuje zvukovou stopu, na kterou nemáte autorská práva, tak o video buď přijdete nebo oněmí, zkrátka video bez zvuku nemá celkem smysl. To samé se bude týkat prvních změn na Twitch.tv. A Google upozorňuje, nepůjde pouze o přidanou zvukovou stopu, hudba na kterou nemáte práva Vám nesmí hrát ani na pozadí například v rádiu či TV.


Starší nahraná videa:
Twitch.tv nyní bude Vaše videa zachovávat pouze 14 dní. Je to prý z důvodu, že na 80% starých videí se již nekouká a zaplňují maximální počet míst na serverech. 

Takže tady asi končí sranda, na kterou jsme všichni takovou dobu zvyklí. A odezva lidí? Každej druhý komentář, jak můžete vidět v oficiálním prohlášení Twitche, je RIP TWITCH.
07.08.2014 15:31:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one