Na kolik peněz by Vás vyšlo odemknutí všeho ve For Honor?

For Honor.png
Jeden z nejnovějších přírůstků do rodiny Ubisoftu, RPG hra For Honor vyšla teprve nedavno, vývojáři věřili ve velký úspěch, který hra má, přesto ji ale už 80% hráčů opustilo. A věřili si natolik, že aby jste si ve hře odemkli všechny věci, vyjde Vás to na pořádný balík.
Prodeje #For Honor by Ubisoft mohl chválit, byly vysoké. A právě proto možná nasolili takovou cenu za obsah, který si ve hře můžete zakoupit za realné peníze. Ubisoft zkrátka věřil, že ve hře strávíme stovky hodin, to se ale nedaří, o hru se hodně rychle ztratil zájem, podle statistik na Steamu hru opustilo téměř 80% hráčů. 

Nás však nyní zajímá finální cena obsahu, který si každý hráč může zakoupit. Spočítal to týpek z Redditu jménem bystander007. Podle jeho výpočtu by nás to vyšlo na obrovských skoro 800$ (necelých 20.000 Kč). Nic ale není povinné, všechen obsah si můžete odemknout i běžným hraním, díky kterému získáváte herní měnu (železo). Tady je ale další kámen úrazu. Podle bystander007 by jste museli hrát XX hodin denně a takhle dlouhé dva roky a půl, aby jste všechno odemknuli bez toho, aby jste po zakoupení hry museli do hry vložit další peníze.20.03.2017 23:23:00
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one