Na internet unikla pre-gold PS4 verze Horizon: Forbidden West

Tak tohle se PlayStationu znovu nepovedlo, po internetu koluje ruská verze téměř hotové hry Horizon: Forbidden West.

Článek  Středa - 12.1. 2022
Horizon Forbidden West.jpg
Na internet před několika málo hodinami unikly nové záběry z ruské verze Horizon: Forbidden West, šlo o pár screenshotů, které však prozradily menší detaily z příběhu a odhalily tak první možné spoilery, ty sem samozřejmě přidávat nebudeme. Nicméně z prakticky neškodného úniku se rázem stal průser, zjistilo se, že internetem koluje pre-GOLD verze, tedy téměř hotového Horizon 2 na PlayStation 4.

Je tak otázkou času, kdy se dostane do nesprávných rukou podobně jako The Last of Us 2, PlayStation v tu dobu zažíval opravdu špatné dny, někdo totiž natáčel videa, spoiloval a prozradil kompletní příběh celé hry včetně kompletního konce. To samozřejmě značku poškodilo a ne jen to, hráčům, kteří z nepochopitelných důvodů vše sdíleli, situace zkazila veškeré překvapení a příběhovou linku.

Dejte si pozor, na co budete v následujících dnech koukat, tedy hlavně především ve spojení Horizon 2. To vychází na PlayStation 4 a 5 až 18.2. 2022, předobjednat si jej můžete například na JRC.cz, kde hru najdete s českou lokalizací.
Koupit hru na JRC.cz

Občas přidáme odkazy na obchody s hrami. Pokud v obchodě zakoupíte nějaký produkt, můžeme dostat menší provizi. Přečtěte si více o affiliate programu na spite.cz.
 
 Horizon: Forbidden West
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
 
12.01.2022 07:23:31
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one