Na Dead Island 2 pracuje opět jiné studio

Dead Island 2.jpg
Středa - 26.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Pokračování akčního survivalu Dead Island společnosti Deep Silver je sice ve vývoji už několik let, bohužel si ho ale přehazuje jedno studio se druhým. Tohle nesvědčí nic dobrého. Jaké studio se postará o vývoj?
Zdá se, že Deep Silver opravdu hodně stojí o to vydat Dead Island 2. Už po několikáté se totiž změnilo vývojářské studio, které se vším začíná od začátku. Proč? Vydavatelství není spokojené s vývojem. Když už to v polovině letošního roku vypadalo opravdu nadějně "S Dead Island 2 stále počítáme", psalo Deep Silver.

Po Techlandu, které se postaralo o první díl a odmítlo pracovat na dvojce, se do vývoje v roce 2015 pustilo studio Yager, které dokonce přineslo několika minutové záběry, ty však byly tragické a my byli šťastní, že takhle, nakonec hra vypadat nebude. Vývoj se tak resetoval a předal se tvůrcům studia Sumo Digital, ani to však hru nedokončí. 

Novým studiem, které si vývoj přivlastnilo je Dambuster Studios, které připravilo hru Homefront: The Revolution, ta nedopadla zrovna dvakrát nejlépe. Doufejme, že se někdy Dead Island 2 v kvalitním provedení opravdu dočkáme.26.12.2018 01:22:49
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one