Možná už se pracuje na Mafia 3, mrkněte na první informace

mafia 3.jpg
O Mafia 3 a jejím případném vydání jsme Vás informovali několikrát, vždy to vypadalo, že má těsně před oznámením. Jednou to bylo, že se chystá oznámení už v roce 2013 na nějakém z herních festivalů, potom že pobočka skončila a stím i vývoj, ale teď jsou nové informace.
Po prvé se o Mafia 3 začalo mluvit v roce 2011, kde se na oficiálním fóru začaly zaplňovat diskuze o případném oznámení a spekulace o potencionálním třetím dílem. V roce 2012 se spekulovalo, že Mafia 3 vyjde společně s novou generací konzolí PlayStation 4 a Xbox One, to se ale očividně také nestalo.

V létě 2013 se na oficiální stránce výrobce dílů Mafia objevil inzerát, který hledal zaměstnance pro akční AAA titul, bohužel, opět bez větších informací ani ničeho dalšího. Zatím poslední zpráva, která se týkala Mafia 3 byla na úplném začátku roku 2014, kdy české studio 2K Czech bylo v Praze bohužel rozpuštěno do Brna a zahraničí. Tím přišly také spekulace, že by mohlo jít také o zánik případně rozdělané Mafie.

Teď, je tu ale něco jiného a nového. Po dlouhých měsících by se už mohlo objevit něco o Mafia 3. Vedoucí vývoje starého Star Wars včera založil nové studio, jmenuje se Hangar 13 a dnes se oficiálně ukázalo, že mají partnerství s 2K. Na tom by ještě nebylo nic divného, až do informace..... Čeští vývojáři z 2K Czech se přidali do již zmiňovaného Hangar 13 Studia. Může jít tedy opravdu o vývoj Mafia 3? To už necháme na Vás.
Mafia 3 by mohla vyjít v roce 2015 - 2016
04.12.2014 23:39:56
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one