Modern Warfare 3 - nové multiplayer video

mw3.png
Před pár dny se objevily nové informace o Modern Warfare 3. To že bude speciální edice se možná dalo čekat, ale že bude tolik novinek v Call of Duty oproti minulému díli by asi nikdo neřekl. No názor si na to řekněte sami.
Vývojáři vypustili nové video Modern Warfare 3 a musim říct, některé funkce jsou fakt dobré, každopádně pokud si pustím Battlefield 3 (největšího konkurenta), tak musím 100% říct, že Call of Duty se nechytá v žádném případě. Ze začátku vše vypadalo takřka nerozhodné a bez rozdílů, no po tomto videu si udělá názor na hru každý sám.
Všimli jsme si:

0:25 - Zkuste si všimnout v části videa na 0:25, jak hráč hodí nůž. Zvuk vážně skvělí, ale co to okno? Takové střepy vážně existují? Takové střepy dát do hry v roce skoro 2012? Vždyť takové má Counter Strike z roku 1999.

0:37 - Vidíme, jak hráč stříli do okna, jde krásně vidět jak kulky procházejí oknem, ale co ten kouř? Copak po rozbití okna je nějaký kouř nebo prach? A opět ty střepy (OMG).

1:17 - Vidíme, jak hráč hází minuna zem, velmi dobrá možnost, jak zničit soupeře.

1:20 - Teď mina vzlétla a opět ten super zvuk. Velmi dobře provedený výbuch + odhození hráče do ústraní.

1:28 - Vážně zajímavé zneškodnění kulometu. Vhození granátu či čeho. To teď není důležité. Jen další možnost jak se této vražedné zbrani postavit.
Jinak celkově je na tom Modern Warfare 3 dobře hlavně po zvukové stránce. Zbraně nemají stejné zvuky výstřelu, slyšite když někdo děruje zeď, slyšíte, když Vám kulka proletěla kolem hlavy a vy jste ji přitom vůbec neviděli.

Pokud přijdete na nějaké věci, které se Vám zdají ve videu DOBRÉ, nebo ŠPATNÉ, napište to do komentáře. Děkujeme.
SPITE TV - Gameplay Mutliplayer

Zkusíte MW 3 ?

Ano (2 | 67%)
Ne (1 | 33%)
04.09.2011 14:56:52
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one