Ministerstvo Bolívie si stěžuje na Ghost Recon: Wildlands

Bolivia.png
Zdá se, že Bolívie nemá pouze spousty zásob koky, ale také spousty chytrých hlav v ministerstvu. Vláda a ministerstvo Bolívie podalo oficiální stížnost na Francouzské studio Ubisoft, konkrétně na hru Ghost Recon: Wildlands. Proč? Zajímavá stížnost má i celkem rozumné vysvětlení.
Už od samotného vydání Ubisoft prezentuje svoji hru #Ghost Recon: Wildlands, která se odehrává v Bolívii (stát v jížní Americe sousedící s Peru nebo Brazílií) jako naprosto zlou zemi plnou drog a mafiánských kartelů. Pokud jste hráli betu, určitě jste viděli spousty hlídek a neustále zmiňování o drogách apod. A přesně to se nelíbí vládě země Bolívie, podle nich si teď celý svět bude myslet, jaká je Bolívie špatná země. Přitom se ve skutečnosti o Bolívii mluví o jako nejméně problémové zemi v Jížní Americe.

Ubisoft samozřejmě zareagoval stím, že země Bolívie je jen podtext celého fiktivního příběhu. Co je ale pravda, Bolívie je dokonalá zásobárna koky, tedy rostliny, z které se následně dělá droga kokain. Co z tohodle nakonec bude nevíme, každopádně kdyby každá země měla podávat stížnosti, spousty her by nemohlo vzniknout.03.03.2017 12:12:32
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one