Microsoft představil revoluční HoloLens brýle, které Vám dokreslí virtuální realitu

HoloLens.png
O virtuální realitě slyšíme poměrně často, vše začalo u Oculus Rift, který před několika měsíce koupit Facebook. Hned po Rift se ale na VR (virtuální realitu) začali specializovat i další, jako například od Sony, Samsung, Carl Zeiss a spousty dalších, ovšem Microsoft představit doposud něco nevídaného.
Microsoft včera oficiálně představil #Windows 10, o tom později, nás především zaujaly brýle, jmenují se Microsoft HoloLens a nabídnou nám takovou virtuální realitu, kterou zatím nikdo jiný neudělal, jde čistě o revoluční krok zase k něčemu většímu. Že jsou hologramy nesmysl a  mohou být pouze ve filmu? Tak teď už ne, vlastně k jejich vytváření a pracování s nimy potřebujete již zmiňované Microsoft HoloLens

Brýle obsahují mikropočítač zabudovaný přímo v brýlích, možná to zní hodně sci-fi, ale jejich designové provedení je opravdu skvělé. Brýle v sobě ukrývají vysokorychlostní procesor, nový grafický čip, holografickou jednotku a dokáže přijímat zvuk a různá gesta. Brýle jsou kompletně bezdrátové a jejich funkčnost je velmi plnynulá. Brýle také dokáží přehrávat různé hry, například Minecraft, který Microsoft před několika měsíci koupil. Podle všeho zde bude fungovat nějaké propojení s Windows 10.

Chcete mít video na stěně, chcete ho mít přes celou zeď? Není problém, vše je za pár vteřin, chcete si po pokoji stavět oblíbenou hru #Minecraft? Také žádný problém, více už na obrázcích níže.

Pravděpodobný datum vydání zatím není znám.
1.jpg
4.jpg
2.jpg
3.jpg
22.01.2015 07:22:17
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one