Microsoft povolil vývoj fanouškovského Halo

Installation 01.jpg
Je tu už nějaký ten rok, co fanoušci oznámili práce na vlastní online Halo hře pro PC hráče. Jde o jednotlivce ze všech koutů světa, kteří se spojili a pracují tak na free-to-play hře pro všechny, kterým Halo na PC chybí. Obavy však byly, Microsoft mohl kdykoliv přijít a projekt zastavit.
Možná si ještě pamatujete na článek o Installation 01, jakož-to fanouškovském Halo pro PC platformu. Nešlo však o oficiální podporu Microsoftu, vývoj probíhá skrze několik vývojářů z celého světa. Vše probíhalo velmi dobře a bez problémů, čekalo se jen na to, sčím přijde samotný Microsoft. Tady by stačilo, aby napsal jediný email a celá hra by šla k ledu. Ten je ale vztřísnější, oficiálně prohlásil, že vývoj povoluje ale, nesmí porušit žádné autorské práva.

To znamená, tvůrci nesmí použít jména a názvy z Halo série, nesmí použít žádné materiály z Halo série ani nic podobného a to včetně hudby. Stím ale tvůrci počítali. Níže se podívejte na několik záběrů. Více na oficiální stránce projektu.03.07.2017 21:12:36
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one