Microsoft oficiálně oznámil Windows 10

w10.jpg
Dnes přišla velmi zajímavá zpráva přímo oficiálně z Microsoftu. Windows 9 nebude, jedna generace zkrátka bude přeskočena, dnes byl totiž oznámen zcela nový operační systém Windows 10. Co všechno přinese a kdy by jsme se jej mohli dočkat, se dočtete nyní v článku.
Jak už jsme napsali výše, Microsoft dost překvapivě oznámil rovnou #Windows 10. Microsoft také vysvětlil, jak vlastně celý operační systém bude fungovat. Jak už se dávno ví, Windows 7 byl perfektní OS, to už se tak úplně nedalo říct o Windows 8, Microsoft si tak řekl, proč nespojit tyto verze v jednu a přidat hned několik desítek novinek. A přesně tak to bude, očekávat můžeme klidně několik virtuálních ploch, mezi kterými budeme velmi plynule přeskakovat.

Co se týče informací HRY a Windows 10 nevíme nic, každopádně sním přijde určitě i #DirectX 12.0, který už jsme mohli vidět ve #Fable: Anniversary. Více se samozřejmě dozvíme během příštího roku. Windows 10 nabídne mnohem "inteligentnější" vyhledávání spojené s internetovým vyhledavačem. 

Vše ohledne Windows by se mělo pomalu spojovat, od telefonů, tabletů, Xbox One až televizí. Windows 10 dokonce můžete stáhnout v preview verzi, kde uvidíte novou lištu nebo virtuální plochy. Pomalu však budou funkce přibývat. Stáhnout si tuto verzi budete moct co nevidět na oficiální stránce.
1.jpg
3.jpg
4.jpg
Windows 10 vychází na konci roku 201501.10.2014 00:12:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one