Microsoft officiálně oznámil datum vydání nového Xboxu

xbox 720.png
Před několika dny ex analytik, který se zaměřoval především na Microsoft informoval světovým magazínům, že zná datum představení nového Xboxu a dokonce i datum začínajícího prodeje. Když se informace šířila dále světem, potvrdil ji asi nerad i samotný Microsoft. Čtěte více...

Nový Xbox bude odhalen už v květnu

Před několika dny ex-analytik Paul Thorrott oznámil na svém bloggu, že officiální představení a odhalení bude 21. května (21.5. 2013). 
Paul má jako bývalí analytik Microsoftu velké důvěryhodné informace přímo z MC. Microsoftu tedy už nezbývalo nic jiného, než více a více spekulací potvdit. Opravdu k odhalení nové konzole XBOX proběhne 21.5. 2013 v USA. 

To zatím jako jediné výrobce potvrdil, ovšem náš Paul toho má ve sbírce mnohem více.
Spekulace dále říkají, že nový Xbox se nebude jmenovat 720. Buď to bude zkrátka jen Xbox, nebo Xbox Durango. Ovšem o tom jsme spekulovali už dávno. Next-gen konzole od

Xbox za 10.000 Kč v Listopadu

Microsoftu by měla stát v přepočtu kolem 10.000 Kč, tedy stejně jako Playstation 4 od SONY.Vyjít by měl XBOX v Listopadu, tedy samozřejmě před Vánoci, také stejně jako PS4. 

Zatím se toho o konzoli XBOX moc neví, každopádně pokud se veškeré informace potvrdí, bude na tom lépe Playstation 4. Těšit se prý máme na E3 2013, kde nám Microsoft ukáže konzoli ve velkém + exkluzivně první hry pouze pro XBOX.
No jsem zvědavej :-).
26.04.2013 12:19:23
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one