Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Metro: Last Light má za sebou první recenzi, jak dopadla?

Metro.png
Každý by chtěl být ten první, kdo udělá pro svět recenzi. I když hra officiálně vychází až 17.5. 2013, podařilo se jednomu zahraničnímu magazínu udělat recenzi. Každou, kterou udělali brali velmi vážně a přísně, jak dopadlo Metro: Last Light?


Server EDGE svoji recenzi zveřejnil dnes, ovšem od výrobce jsou jasně dané podmínky prodeje hry a pokud ji sám neposkytne magaínům, měli by mít všichni smůlu. Hra officiálně vychází až za 6 dní. 

Posílali jsme Vám první screeny ze hry, několik gameplay videí, které byly opravdu strašidelné nebo jste se mohli podívat na hw požadavky

I tak jsme recenzi viděli. Několik záporných věcí tam bylo, každopádně těch kladných bylo očividně mnohem více. Kde magazín hru vzal zatím není jasné, každopádně recenze byla dost dlouhá a konečně hodnocení dostala 8 / 10.

Je to rozhodně velmi dobré hodnocení, které opravdu dostávají pouze kvalitní tituly. A co vy, plánujete si hru Metro: Last Light koupit? Nebo jinak pořídit? Určitě Vás nezklame. Celkové hodnocení recenzí Vám přineseme již brzy.
.
11.05.2013 22:07:29
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one