Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Metro: Last Light - 12. minut ze hry + nové informace

mll.png
Nové video přímo od výrobce prozrazuje něco o kategorii hry. Je dobře vidět včem se hra od minulého dílu změnila. 12. minutový video preview od tvůrce můžete sledovat již nyní. Hra se zatím zdá být kvalitním kouskem, podívejte se sami.


První díl byl celkově průměrnou hrou, nic velkého nepředstavovala, možná až na dobrý nápad v metru. Druhý díl, který nese jmenovku Last Light vyjde už v březnu 2013 a do hry nyní zahrnuje i stealth, který se pro přesně hry tohoto typu hodí. Zhasnout světlo, potichu zneškodnit nepřátele a jít dále. Samozřejmě stealth nepomůže vždy, někdy někde na Vás vyskočí jakási nestvůra, kterou zkrátka musíte oddělat.

Pokud se Vám bude dařit, můžete potichu sfouknout svíčku, vyšroubovat žárovku nebo to zkrátka celé potichu projít. Rambo styl samozřejmě použít můžete, ale nevychutnáte si tak hru. Pokud ve hře použijete laser na zbrani, nepřátele jej uvidí, proto pokud budete chtít použí stealth, doporučujeme noční optiku, tlumiče na vše co jde a přikrčení. No podívejte se na video.
.
19.12.2012 09:36:26
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one