Mass Effect 4 s novými informacemi + video!

mass effect 4.png
Z BioWare přicházejí další informace ohledně pokračování Mass Effectu. Dozvěděli jsme se například, na jaké platformy vyjde a v článku naleznete také vůbec první video, které obsahuje artworky, screeny a gameplay vozidla Mako, kterým budem prozkoumávat svět.
Novináři, kteří měli šanci zahlédnout Mass Effect 4 v provozu hlásali, že jim ukázka přišla hodně podobná #Dragon Age: Inquisition, který vyšel před několika týdny od BioWare. Tvůrci se ale nyní hájí, že rozhodně o nic stejného nepůjde, stejný bude maximálně #Frostbite 3 engine, který mohl právě tyto dvě hry tolik připomínat.

Čerstvě jsme se také konečně dozvěděli, na jaké platformy hra vyjde. Mass Effect 4 bohužel nečekejte na staré konzole, byly oznámeny pouze PC, PlayStation 4 a Xbox One. 

Před nedávnem jsme Vás také informovali, že v Mass Effect 4 se dočkáme opět vozidla Mako, které můžete znát z minulých dílů, tedy především z prvního dílu. To poslouží k prozkoumávání planet, malou ukázku můžete vidět níže, video uniklo na veřejnost a vy si jej můžete vychutnat dřív, než jej BioWare nechá zablokovat.
Mass Effect 4 vychází v polovině roku 2015
01.02.2015 07:01:18
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one