Masivní update 0.29 pro Survarium je tady!

survarium.jpg
Před několika týdny jsme Vás informovali, že Vostok Studio pracuje na masivním updatu, který výrazně změní hru. Ke změnám dojde naprosto ve všem. S updatem přichází také nová mapa - postapokalyptický Londýn. Update je již k mání, mrkněte na video.
Jelikož nový update nastavý vylepšenou grafiku, Londýn bude vypadat skvěle. Nabídne středně velikou mapu, kde jsou v budovách uzké uličky s výhledem na náměstí, kde uprostřed stojí velká kancelářská budova, z které se potom hra šéfuje nejlépe - všude je vidět, doporučujeme ji co nejrychleji zabrat.

Jednou z úprav velkého updatu  0.29 je načítání matche. Do dnes to trvalo nesnesytelně dlouho, teď #Survarium vyhledá server zvlášť pro Rusko (RU), Evropu (EU) a Ameriku (US), server tedy vyhledáte rychleji. 

Další z úprav a oprav je skill postav, jsou nyní více vyvážené, přidaly se nové zbraně, najdete nové samopaly nebo pušky. A aby toho nebylo málo, Vostok studio vylepšilo celkově grafickou stránku včetně nazvučení celé hry. To vše už nyní ke stažení. Pokud se do Survarium teprve chystát, stáhnete jej na oficiální stránce výrobců.23.06.2015 16:47:26
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one