Madden NFL 21 změní název týmu "Redskins" na Washington

Madden NFL 21 Redskins.jpg
Článek  Neděle - 19.7. 2020
Svět se pomalu, ale jistě mění. Jistě spousty z vás postřehlo, co se aktuálně řeší mezi fotbalisty v Americe. Populární fotbalový tým Washington Redskins už roky napadají indiánští občané, kteří volají a demonstrují kvůli "rasistickému" názvu Redskins, tedy rudoši.

Název Redskins fotbalový tým používá už od roku 1932, kdy byl klub založen. V tu dobu to však žádný problém nebyl, aktuální nepokoje kvůli rasismu ale klub donutily změnit jméno. Fotbalový tým Redskins již oznámil, že změna názvu i loga, kde najdeme hlavu indiána bude brzy změněn. Nový název oznámí brzy. 

Ještě, než ke změně ale dojde, vyjde další fotbalový ročník Madden NFL 21 od EA Sports. To nezapomnělo zareagovat a oznámilo, že tým, původně pod názvem Redskins, najdeme ve hře jako Washington, tedy prozatím, než vedení týmu přijde s novým logem a názvem. Madden NFL 21 vychází 25.8. 2020 na PC, PlayStation 4, Xbox One a později také next-gen PS5 a XBOX SX.
Koupit hru na JRC.cz

Občas přidáme odkazy na obchody s hrami. Pokud v obchodě zakoupíte nějaký produkt, můžeme dostat menší provizy. Přetěte si více o affiliate programu na spite.cz.
 
    Autor:  Jakub Hergesell, Šéfredaktor a zakladatel SPITE.cz

  Madden NFL 21 Redskins
    

 

Našli jste v článku chybu nebo překlep?
Kontaktujte nás!
Nahlásit chybu v článku
19.07.2020 07:18:32
Administrator
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one