Livestream finále Sazka eLEAGUE už tento víkend

Podzimní část největší česko-slovenské esportové ligy míří k závěrečným kláním.

PR  Pondělí - 12.10. 2020
Už tento víkend se v rámci velkého finále Sazka eLEAGUE ve hře Counter-Strike: Global Offensive utká nejlepších šest domácích týmů o titul mistra a finanční odměnu v celkové výši neuvěřitelných 700 tisíc korun. Můžeme se znovu těšit na vypjaté zápasy v přímém přenosu, živé vysílání proběhne na streamovací platformě twitch.tv.

Všechna play-off utkání se odehrají ve čtvrtek 15. října a o víkendu  17. a 18. října. Každý hrací den nezapomeňte od 13 hodin zapnout twitch.tv/eleaguecz, kde se ukáže, který z tuzemských špičkových celků vystoupá až na vrchol. Během streamu láká Sazka eLEAGUE kromě známých komentátorů také na soutěže o skiny do hry, monitor a další skvělé ceny.
ilustrace_sel-2-2.jpg
Šestka nejúspěšnějších celků v lize vzešla ze sedmikolové základní části, kterou opět ovládli suverénní hráči v barvách týmu SINNERS. Ti předběhli díky jedné výhře navíc druhou eSubu a třetí tým SAMPI, za kterým stojí reprezentační fotbalista Jakub Jankto. Týmy SINNERS a eSuba si za své umístění zajistily přímou vstupenku do semifinále play-off. Na zbylou čtveřici složenou ze SAMPI, Brute, Entropiq a Enterprise čekají čtvrtfinálová klání.

Sazka eLEAGUE ve hře Counter-Strike: Global Offensive odstartovala svou jarní částí letos v dubnu. V té se nakonec radoval z titulu šampiona favorit soutěže - tým SINNERS. Ten je také i přes umístění na třetí pozici během skupinové fáze největším favoritem podzimní části.

Liga si dala za cíl zprofesionalizovat domácí podmínky v elektronickém sportu. Tomu také odpovídá prizepool a finanční odměny pro týmy. Jen v CS:GO si letos ligové týmy rozdají finanční odměny čítající 1,6 milionu korun. Napříč oběma soutěžními tituly si mezi sebe účastníci rozdělí dohromady 2,5 milionu korun.
spitenahled.jpg
12.10.2020 15:24:24
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one