Lionhead chtěli Fable 4, Microsoft zamítl stím, že bude Legends, to ale studio položilo

Fable Legends.png
Fable sérii asi netřeba představovat nebo dlouze komentovat, všichni ji dobře známe, ať už jsme si zkusili nějaký díl nebo ho jen viděli, víme oč jde. Na povrch se nyní dostaly informace, za které Microsoft asi nebude rád. Právě Microsoft mohl za krach tvůrců Lionhead studia.
Před několika týdny jsme Vás informovali, že Lionhead (tvůrci Fable série) končí s vývojem posledního dílu #Fable: Legends. Microsoft nebyli spokojení a i přes nabídky jiných firem o koupi studia, bylo Lionhead zavřeno, snim samozřejmě i všechny vyvíjené hry.

Jak se dnes ale podařilo zjistit, Lionhead studio chtělo Fable 4, dokonce už měli naplánovaný děj a vše podstatné, žádali pouze 4 roky vývoje stím, že pokud to projde, udělaj obrovskou hru jako například Skyrim. Když to ale vidělo vedení Microsoftu, nepovolilo to. Prý chtějí něco uplně jiného a tak nařídili Fable Legends, které stálo místo všechny vývojáře a všechny peníze na vývoj dané.

Když se herní branže dozvěděla o možném konci Lionhead studia, ihned se jich desítky z celého světa snažilo získat na svoji stranu, nabízeli desítky miliónů dolarů, Microsoft ale nesouhlasil. 13.05.2016 15:11:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one