Letos se dozvíme spousty informací o novém Hitmanovi

Hitman 2015.png
Přesně před rokem byl oznáme nový Hitman, zatím nevíme, zda-li bude pod nějakou číslovkou nebo podtitulním jménem. Každopádně jej ale opět bude vytvářet IO Interactive, kteří udělali i minulé díly. Teď, po dlouhém roce informují, že se brzy dočkáme spousty nových informací.
IO Interactive dnes brzo ráno oznámili na Twitteru, že se nemůžou dočkat, až oznámí další detaily o připravovaném Hitmanovi, který dorazí na PC, PlayStation 4 a Xbox One, možná ale až v dalším roce (2016). 

První informace o Hitmanovi jsme se dozvěděli v lednu 2014, kdy se tvůrci tak trochu rozpovídali a ukázali první screen ze hry. Ve zkratce Vám povíme, co vlastně všechno víme. Uměla inteligence nepřátel prý bude velmi dobře propracována, bude spousty možností, jak nepřátele obejít nebo si snimi hrát, ovšem obtížnost bude mnohem těžší, pokud Vám tedy #Hitman: Absolution přišel těžký, tak se na tohle opravdu připravte.

V nové hře Hitman se podíváme do mnoha lokací, ať už mezi zbohatlíky, tak do kmenů, kde neznají nic, než obrovská vedra. Pozor si budeme muset dát také na zbraně, které si pro daný úkol vybereme, hlavní hrdina totiž už neunese tolik věcí, co dříve (je to logické). 

Hitman měl být představen už někdy během E3 2014, to se ale bohužel nepodařilo a tak to bohužel vidíme až na letošní rok E3 2015.
12.01.2015 14:19:42
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one