Letos se asi dalšího dílu Need for Speed nedočkáme

nfs.png
Poslední díly Need for Speed zrovna nestály příliž za to, hráči po celém světě žádají něco úplně jiného, než EA každý rok vydává. Dříve slavná série, každým rokem přichází o mnoho hráčů. Nový ředitel v EA asi řekl dost a začal dělat velké změny, máme i další informace, čtěte dále.
Poslední díl #Need for Speed: Rivals sice měl větší hodnocení, než poslední vydané díly série, ovšem i tak zde byl znát ten úpadek hráčů, každým rokem serie přichází o mnoho lidí. EA změnilo ředitele a ten, jak se zdá začal dělat změny. Rivals dělal tým Ghost Games, ředitel jim ale řekl, že buď studio opustí, nebo začnou pracovat na novém akčním díle, který má kódové označení Havana. Podle posledních informací by mělo jít o nový druh #Battlefieldu, rozhodně nečekejte 5. díl, ale jen využítí značky slavného jména. Tipuje se, že by mohlo jít o něco jako je SWAT.

Prý letos další díl Need for Speed vyjít měl, už dost možná bylo před prvním oznámení, ale sešlo z toho, v EA asi pochopili, že serii rozhodně nepomůže vydávat Need for Speed každý rok

Nový díl Battlefieldu s jiným žánrem než znáte by měl vyjít ještě letos, takže dost možná se dočkáme brzkého oznámení.
Zdroj: Polygon
02.02.2014 13:15:51
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one