Kolik Microsoft vydělá na prodeji jedné konzole Xbox One X?

Xbox One X.png
Microsoft se pochlubil, kolik vydělá na jedné prodané konzoli Xbox One X, která půjde do prodeje až v Listopadu 2017. Možná budete překvapení, ale Microsoft na konzoli nevydělá ani korunu, vše sází na prodeje her, které by měly vynahradit "nízkou" cenu konzole.
Možná Vás někdy zajímalo, kolik společnosti vydělají na jednom prodaném kusu konzole, Sony se pochlubilo už začátkem roku 2013, kdy prohlásilo, že z jedné prodané konzole mají přibližně 34€, což je směšná částka, když si ale vezmeme, kolik exkluzivních PS4 her se na tuto platformu prodá + se prodalo už více jak 60 miliónů, udělá to pořádnej balík.

Teď to prozradil i Microsoft, který na jedné prodané konzoli nemá absolutně nic, a není divu, HW v konzoli #Xbox One X opravdu vyjde na přibližně 500€, dokonce se spekuluje o tom, že ji MS prodává těsně pod cenou. Šéf Xboxu, Phil Spencer navíc řekl, že stejně jako v případě Sony budou těžit z prodaných her. No, teď by to chtělo ještě ty exkluzivní hry, po spojení PC a X verze, nevím nevím. 

Níže ještě představení konzole z E3 2017.20.06.2017 13:13:31
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one