Kojima reaguje na negativní recenze Death Stranding

Hideo Kojima.jpg
Pondělí - 11.11. 2019           Jakub Hergesell

Hideo Kojima přinesl světu svůj další klenot. Od začátku oznámení Death Stranding tvrdil, že jde o něco unikátního, o něco originálního co tu ještě nebylo. A přesně to se podepsalo na hráčských recenzích.
Když Hideo Kojima před několika lety oznámil mysteriózní thriller Death Stranding, prohlásil, že jde o hru, která tady ještě nebyla. Každý detail, každý trailer nebo screenshot hráči žrali. Všichni už se nemohli dočkat vydání. 

Jako první si hru zkusili zahraniční novináři, kteří den před vydáním veřejnosti přinesli první recenze. Ty byly víceméně velmi kladné, hra dostala hned několik desítek. Recenzenti chválili opět velmi kvalitní příběh, vyprávení příběhu, herecké výkony a krásnou grafiku na Decima enginu. 

Jenže, 7.11. 2019 hra vyšla pro všechny a začaly první hráčské recenze, ty byly 50 na 50. Některým se první hra studia Kojima Productions líbila, jiním ne, někteří dokonce prohlásili, že jde o vyhození peněz. Proč? Prý jde o filmovou hru s kvalitním walking-simulatorem. Je pravda, že ve hře víceméně přenášíme balíky z bodu A do bodu B. 

Kojima, jako zkušený profesionál se na kritiku rozhodl zareagovat. Ze špatných recenzí si nic moc nedělá. Tvrdí, že věděl, že kritika bude, jde o hru, která není pro každého.
"Hra dostala skvělé recenze hlavně v Evropě a Japonsku. V Americe jsme dostali silnější kritiku. Američští hráči jsou fanoušci především FPS stříleček a závodních her. Death Stranding není ani jednou z této kategorie. Death Stranding není pro každého, jde o umělecké dílo, nejde o mainstreanovou hru."

Hideo Kojima
8.3 Death Stranding

Datum vydání: 8.11. 2019   •   PS4                                                     11.11.2019 18:57:07
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one