Kingdoms of Amalur: Reckoning - 10 minut hraní

rec logo.png
18.1. 2012  První dojmy ze Reckoning jsou překvapivé. Popíšeme Vám prvních deset minut hraní a co si myslíme o ovládání, animacích a další věci, co by Vás mohli zajímat. Vše si sami můžete vyzkoušet v právě vydaném DEMU.

Samozřejmě vše začalo vydanou DEMO verzí na klientu Steam. Velikosti dema je necelé 2 GB, už to dokazuje, že EA nás nešetří a dá nám větší porci z hraní této RPG novinky.

Staženo a nainstalováno, vše to trvalo necelou dvacetiminutovku. Hned ze začátku jsem se střetnul s problémy u spuštění Reckoning. Vše vyřešil restart Steamu a jde se dále. EA nám představilo výrobce a vydavatele. Přicházíme do hry, kde si vybereme postavu, upravím obličej a pleť. Na výběr máte i několik vlastností postavy.
1.png
Než začnete hrát je potřeba upozornit, že musíte použít přihlašovací údaje ke klientu ORIGIN. Je to novinka od společnosti EA, přes který jste nuceni hrát. Přihlášení proběhlo úspěšně a nyní procházím dále snad v nekonečném menu. Nakonec si nastavuji obtížnost. Máte zde EASY, NORMAL nebo HIGH. My, jako vlastníci DEMO verze můžeme zakliknout pouze normal. 
2.png
Po kliknutí na tlačítko hrát mě čekal snad nekonečný loading, po 2 minutách už jsem se lekl, že se to snad seklo! No naštěstí ne a tak po několika minutách načítání můžeme hrát. Byl jsem hozen na jakési místečko, bez věcí, bez zbraně a bez kouzel. Postupem času najdete první truhlici, kde je ukryt meč, vlastně když to nebudeme zdržovat, tak za 10 minut hraní najdete celou obrněnou výstroj. Několik mečů, nožů, ale nakonec se také naučíte kouzlo a najdete magickou hůl, která posloužila opravdu dobře!
3.png
Pokaždý, když seberete něco nového, uloží se Vám to do inventáře, který je naštěstí velmi dobře udělaný a hlavně přehledný. Vidíte kam se Vám nové věci přidali, i jakou mají sílu či brnění. Za 10 minut hraní jsem potkat hned několik nepřátel. Pár z nich vypadalo jako démoni, no však nakonec na mě zaútočili pavouci o velikosti auta! Jen tak se vynořili ze země a já použil kouzlo + magickou hůl, zdolal jsem je do pár vteřin. 
Grafika:
» Graficky si myslim, že hra na tom není vůbec špatně, ano, náročná není, ovšem u RPG her nemůžeme čekat grafiku jako u Battlefield 3 například. Effekty kouzel vypadají dobře, voda a další prostředí jsou též dobře udělané. 

Ovládání:
» reckoning není udělaný vůbec složitě a to dává hře velké plus. Používáte všechny známe tlačítka jako u jiných her. 

- W,A,S,D: pohyb postavy.
- L CTRL: sprint
- PTM: kouzla
- LTM: používání zbraně / meč, luk apod.
- MEZERNÍK: skok vpřed
- L SHIFT: obrana štítem
- C: přikrčení
- F: sebrání věcí
- Scroll: změna zbraně
- ESC: inventář
4.png
Co si o hře myslím: 
nevypadá vůbec špatně, prvních deset minut mě opravdu bavilo a rozhodně si zahraji celé demo. To zda si koupím plnou hru uvážím až po dohrání dema. Graficky se mi to líbilo, je to klasická RPG hra, kde sbíráte goldy, kouzlíte proti příšerám a prvníte obsáhlí děj.
facebook.png

Zkusíte Reckoning?

Ano (16 | 94%)
Možná (1 | 6%)
18.01.2012 08:50:35
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one