Kingdom Come: Deliverance bylo oficiálně potvrzeno pro PS4 a Xbox One

deliverance.png
Česká RPG vydělala krásných více jak 27 miliónů Kč a pokračuje stále dále. Před několika málo minutami ale oznámilo studio Warhorse, že Deliverance vyjde také pro konzole další generace. Starší konzole PlayStation 3 a Xbox 360 se vydání bohužel nedočkají, proč? To už v článku.
Když České studio Warhorse oznámilo a spustilo kampaň na KickStarteru, tak se v popisku objevily informaco pouze o plánovaných platformách PC, Linux, Mac. Zmíňka o PlayStation 4 a Xbox One byla, ovšem potřeba k tomu byl také souhlas Sony a Microsoftu včetně samozřejmě dostatku peněz, který již nejspíš není problém, Deliverance si totiž do dnešního dne vydělalo více jak 27 miliónů Kč a hře zbývá ještě víc jak 70 hodin. 

Před několika málo minutami ale Warhorse oznámilo, že Kingdom Come: Deliverance pro konzole další generace vyjde. Zklamaní ale budou hráči s PlayStation 3 a Xbox 360, na které hra rozhodně nevyjde. Proč?

Na PS3 a X360 totiž nevycházely žádné hry od nezávislých studí, jsou na to práva a další věci, které to zkrátka nepodporovaly. Jinak je tomu ale u PS4 a XO, které Indie vyvojáře podporují a chtějí podporovat. 

#Kingdom Come: Deliverance vychází na konci roku 2015 pro PC, PS4, XO, Linux a Mac.
17.02.2014 23:20:14
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one