Kingdom Come 2 bude větší, lepší a dražší

Kingdom Come Deliverance.jpg
Čtvrtek - 14.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

České Warhorse Studios už pár dnů patří vydavatelské společnosti THQ Nordic a hráči se bojí, zda-li to nebylo špatné rozhodnutí. Zakladatelé studia i další vývojáři však ujišťují, že se není čeho být + potvrzeno KD2.
Pokud jste nějakým způsobem minuli zprávu ohledně odkoupení českého studia Warhorse společností THQ Nordic, doporučujeme přečíst. Každopádně, byla to chyba nebo se naopak situace zlepší a další hra bude lepší? To byla otázka předchozích několika hodin. 

Naštěstí jsme se dočkali odpovědí rychleji, než jsme mysleli. Martin Klíma, jeden ze zakladatelů Warhorse Studios v rozhovoru pro Aktuálně.cz prozradil některé detaily ohledně smlouvy a vývoji další hry. V rozhovoru můžeme slyšet samé pozitivní zprávy, jako například, studio hledá dalších 30 vývojářů, ve smlouvě je zahrnuta svoboda rozhodování ve vývoji dalších projektů, bude více peněz na vývoj a zaměstnanci zůstanou na svých postech. V rozhovoru padla dost jednoznačně informace "nemohu říct, o čem bude Kingdom Come 2", je tedy jisté, že druhý díl opravdu vzniká. Navíc jsme se dozvěděli, že se první díl dělal dlouhých 7 let. Tentokrát by to mělo být méně.

V rozhovoru můžeme slyšet také, že hra určitě dorazí až s next-gen konzolemi, to znamená, za 2 až 3 roky, možná trochu déle. Vývoj hry bude dražší, to samé nároky. Těšit se můžeme na větší a promakanější hru. Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8072"
14.02.2019 21:35:34
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one