KickStarter ukončil výběr peněz pro hru AREAL, údajného nástupce STALKERA

areal.png
Už několikrát jsme Vás informovali o survival hře AREAL, která má být údajně od tvůrců STALKER a Metro série a má být duchovním nástupcem STALKERA, jenže kolem studia West Games se stále děje něco podezřelého. Divné to vše bylo i KickStarteru a tak AREAL zrušil.
Když proběhlo oznámení pomocí KickStarteru, West Games popisovalo svou hru AREAL jako "duchovního nástupce STALKERA". Jenže to se dozvěděli hlavní tvůrci série STALKER a vůbec se jim nelíbilo, že se někdo obohacuje na jejich značce a tak podali oznámení a stížnosti, nástupce STALKERA totiž má být mutliplayerovka #Survarium.

Hodně se tak spekulovalo, zda-li nejde pouze o podvrh studia West Games a nechtějí z lidí pouze vytřískat peníze na hru, která nikdy nevyjde. Na to ale hned reagovali tvůrci a zveřejnili první gameplay ukázku, která je očividně v ranné ALPHA verzi. 

To ale není vše, poslední dny se i samotnému KickStarteru nelíbila aktivita projektu AREAL a tak radši pozastavili výběr peněz a chod celého projektu. Vše se prý řeší a pokud jej KickStarter definitivně smaže, hráči, kteří přispěli dostanou své peníze zpět. O tom se můžete přesvědčit sami na stránce AREALU pro KickStarter.
23.07.2014 15:35:05
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one