Sledujte 90 minut z Baldur's Gate 3

Podívejte na první debutové záběry z očekávané RPG hry Baldur's Gate 3.


Autor: Jakub Hergesell

Kdo jsou vlastně vývojáři z Kojima Productions?

Kojima+Productions.jpg
Pátek - 8.11. 2019          Jakub Hergesell

Ohledně čerstvě vydaného Death Stranding bylo i tak spousty otázek. O samotné hře jsme toho věděli už dost, nebylo však pořádně jasné, kde Kojima vzal najednou tolik vývojářů a kdo vlastně na hře dělal.
Také Vás možná překvapil fakt, že Kojimovo opuštění Konami narychlo vystřídalo založení studia Kojima Productions, netrvalo to tak dlouho a sám Kojima společně se Sony oznámili svou první hru. Vše šlo neskutečně rychle, kde sakra Hideo vzal tak rychle kvalitní vývojáře, kteří pomalu do tří let od založení studia vydali takovou pecku, jako Death Stranding?

Odpověď je jednoduchá, minimálně polovina z 80 vývojářů Kojima Productions přišlo z Konami! Možná i proto Konami ještě neoznámilo nový Metal Gear Solid nebo Silent Hill? Nicméně velmi zajímavá zpráva. Kdo jsou ti další vývojáři? Kromě externích vývojářů na Death Stranding pracovalo i studio Guerrilla Games (tvůrci Horizon Zero Dawn), kteří Kojimovi půjčili svůj herní engine. To ale není vše.

Podle závěrečných titulků Death Stranding jsme se dozvěděli, že Guerrilla nepůjčili jen engine, ale také minimálně 70 dalších vývojářů, kteří pracovali na speciálních efektech, animacích nebo umělou inteligencí.

Death Stranding je konečně venku a podle analytiků může být 2 až 5 miliónů prodaných kopií, celkem slušné na luanch day pouze na PlayStation 4. 08.11.2019 16:34:06
Administrator
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one