Kalypso oznamuje strategii Railway Empire

Railway Empire.png
Po delší době tu máme oznámenou, zajímavě vypadající strategii Railway Empire, tentokrát jej oznámilo vydavatelství Kalypso Media ve spolupráci s Gaming Minds studiem. Railway Empire nabídne stavbu železnice z 90. let, která se potáhne celým světem dalších 100 let.
Tvůrci spíše průměrných strategií, jako Grand Ages: Mediaval nebo Port Royale 3 to zkoušejí znovu, tentokrát oznámili železniční strategický simulátor, který nabídne vytvoření kolejiště po celém světě, od kraje na kraj, tvůrci slibují obrovský svět s perfektně vymodelovanými mašinami a okolím. 

Tohle by ještě nebylo ani tak zajímavé, jako to, že hra nabídne prakticky 100 let vývoje vlaků, vše začne v 19. století a potáhne se až do dnes. Čas od času bude nutné vlaky zdokonalit nebo se pokusit vymyslet nové technologie, které můžou, ale také nemusí vyjít. Celá hra však nebude jen o stavění kolejiště a vlaků, nutné bude dohlížet také na počet lidí, na konkurenci, ve světě nebudete jediní, myslet musíme také na náklady vlaku a veškeré další možnosti. 

#Railway Empire je naplánováno na konec letošního roku
3.jpg
5.jpg
1.jpg
4.jpg
2.jpg26.02.2017 11:12:42
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one